HATARTALANUL! Szabadegyháza
Október 27-én, pénteken informatikai átállás miatt a háziorvosi rendelés elmarad.

Kedves Szabadegyházi Lakosok!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2017. október 27-én, pénteken a háziorvosi rendelés elmarad.

A rendelési idő változásának oka, hogy minden egészségügyi szolgáltatónak eleget kell tenni az 1997. évi XLVII. törvény (Eüak.) III/A. fejezetében foglaltaknak, mely szerint az informatikai rendszerünknek 2017. november 1-jéig csatlakoznia kell az Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatási Térhez (EESZT), hogy képesek legyünk e-receptet kiállítani. Mivel az informatikai karbantartást nem tudjuk munkaszüneti napon megoldani, így kérjük megértésüket a rendelés kimaradása miatt.

A pénteki napon semmilyen módon nem tudunk betegadminisztrációt és ellátást végezni. Csütörtökön hosszabbított rendelést tartunk és 12:00-ig fogadjuk a betegeket.

Életveszély esetén, illetve sürgős esetben elérhetőek vagyunk telefonon. Kérem, hogy az állandó receptek felírása, illetve adminisztratív teendők miatt a hét többi napján keressék fel rendelőnket.

Megértésüket köszönjük.

Üdvözlettel:

dr. Goda László és
a háziorvosi rendelő dolgozói