HATARTALANUL! Szabadegyháza
A feszültség alatt álló villamos berendezések, így a bázisállomás közvetlen vagy bármely tárggyal való megérintése, megközelítése életveszélyes és tilos!

MÁV bázisállomás megközelítése életveszélyes és tilos!

Tisztelt Szabadegyházi Lakosok!

A MÁV szabadegyházi állomásán a GSM-R2 rendszerhez tartozó ún. „bázisállomás" befejező munkálatai folynak. A különféle munkafázisok és szerelési, tesztelési tevékenység idején is folyamatosan feszültség alatt állónak kell tekinteni.

A feszültség alatt álló villamos berendezések, így a bázisállomás közvetlen vagy bármely tárggyal való megérintése, megközelítése életveszélyes és tilos!

A bázisállomás területe továbbra is munkaterületnek minősül, oda jogosultsággal nem rendelkezőknek belépni, azt megközelíteni, anyagokat, kerékpárokat a kerítéshez helyezni, a kerítésen átmászva a toronyra felmászni veszélyes és szigorúan tilos! A tilalmakat jelző táblákat hamarosan kihelyezi a kivitelező.