HATARTALANUL! Szabadegyháza
A beruházó Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. és a kivitelező Szabadegyháza 2016 Konzorcium (Soltút Kft. és S-Útvonal Zrt.) LAKOSSÁGI FÓRUMOT tart a 62. sz. főút Szabadegyháza-ipartelep elkerülő út kivitelezésének megkezdése kapcsán, amelyre tisztelettel meghívja az érdeklődőket.

MEGHÍVÓ LAKOSSÁGI FÓRUMRA

Tisztelt Lakosság!

A beruházó Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. és a kivitelező Szabadegyháza 2016 Konzorcium (Soltút Kft. és S-Útvonal Zrt.) LAKOSSÁGI FÓRUMOT tart a 62. sz. főút Szabadegyháza-ipartelep elkerülő út kivitelezésének megkezdése kapcsán, amelyre tisztelettel meghívja az érdeklődőket.

Helyszín: Szabadegyháza Művelődési Ház

Cím: 2432 Szabadegyháza, Szabadság tér 18.

Időpont: 2017. 01. 23-án 17:00-18.30 óra között

Az útszakasz megépítésével a régi nyomvonal helyett új nyomvonalon és egy új építésű vasúti felüljárón közlekedhetnek majd a gépjárművek, a település tehermentesül az átmenő forgalom légszennyezése és zaja alól. A beruházás keretében új vasút feletti felüljáró épül, amivel a jelenlegi szintbeni átjárónál történő várakozás megszűnik. A Hungrana Zrt. beszállítással érintett útszakasza az új nyomvonalról közvetlenül a 62. sz. úti körforgalomba csatlakozik be, ezáltal is tovább csökkentve a gépjárműforgalmat.

Az építés során a lakosság közlekedésének korlátozása csak a felújításra kerülő Thán Károly utcában várható.

A fórumon lehetőség nyílik a beruházáshoz kapcsolódó kérdések megvitatására.


Ipartelepi és telepi lakosok, figyelem!

A lakossági fórumra az önkormányzati kisbusz beszállítja azokat, akik szeretnének részt venni a fórumon, de a bejutást nem tudják megoldani. A 62-es út melletti (játszótér oldalán) és a lakótelepi buszmegállóban áll meg a busz, 16.30 körül. Befelé a telep felé jön, ha a Széchenyi utca környékéről valaki szeretné igénybe venni a buszt, kérjük, jelezze a hivatalban.

Igény szerint többször fordul a busz.

A lakossági fórum után természetesen a hazaszállítást is biztosítja az önkormányzat.

Kivitelezéssel kapcsolatos észrevételeket, panaszokat munkaidőben (munkanapokon, 8 – 16 óra között) személyesen a Szabadegyháza 2016 Konzorcium helyszíni irodájában (Szabadegyháza, István utca 3., tetőtér 2.), valamint az szabadegyhaza@soltut.hu e-mail címre várjuk!

További információ: a www.nif.hu és a www.facebook.com/nifzrtoldalokon