HATARTALANUL! Szabadegyháza
Az ipartelepi élelmiszerbolt jelenlegi vállalkozója bezárja az üzletet. További üzemeltetésre felhívást teszünk közzé.

Ipartelepi élelmiszerbolt üzemeltetésére felhívás

Szabadegyháza Község Önkormányzata felhívást tesz közzé a Szabadegyháza, Vörösmarty u. 14. szám alatti élelmiszerbolt üzemeltetésére.
Az ingatlan önkormányzati tulajdonban van. Az ipartelepen élő lakosok alapvető élelmiszer-ellátásának biztosítása érdekében az önkormányzat a helyiséget élelmiszerboltként üzemeltető vállalkozótól - a korábbi gyakorlatnak megfelelően - nem kér bérleti díjat, a rezsiköltségeket kell fizetnie.
Amennyiben záros határidőn belül (pénteken délig) nem érkezik ajánlat az üzlet üzemeltetésére, az önkormányzat saját - nem kötelező - feladatként fogja működtetni a boltot, így segíteni a lakosok alapvető, napi élelmiszer-ellátását.

További információ a polgármesternél személyesen, telefonon vagy email-ben.


Egriné Ambrus Andrea
polgármester