HATARTALANUL! Szabadegyháza
Január hónapban két alkalommal gyűjtik össze a Vertikál Kft. munkatársai a fenyőfákat.

Januárban két alkalommal - január 9-én és 23-án - gyűjtik össze a Vertikál Kft. munkatársai a fenyőfákat, amelyeket családi házas övezetben a hulladékgyűjtő edény mellé, a lakótelepen az ingatlan előtt lévő, útpadka melletti közterületen kell elhelyezni.

Kérjük a lakosságot, hogy fenyőfáikat jól látható, könnyen megközelíthető helyre, a forgalmat nem akadályozó módon helyezzék el. Továbbá kérjük, hogy a fától "tiszta", idegen anyagoktól (pl. csillagcsóróktól, fényfüzérektől, egyéb díszektől) mentes állapotban váljanak meg, a szelektív gyűjtés és az újrahasznosíthatóság érdekében, hiszen - mint a korábbi években - a beszállított fenyőket energetikai célokra hasznosítják.

Köszönjük a lakosok együttműködését!


Szabadegyháza Község Önkormányzata