HATARTALANUL! Szabadegyháza
Forgalmi korlátozás és útlezárás Szabadegyházán a 62-es főút építési területén!

Szabadegyházi lakosok, figyelem!

A 62. számú főút elkerülő szakaszának építési területén a lakótelep melletti úton (Vízmű út) és környékén folyó építési munkák miatt ezen a héten (kb. aug. 26-áig) jelentős forgalmi korlátozásokra kell számítani.
A vastaghalompusztai lakosok lehetőleg a déli mezőgazdasági utat használják (Széchenyi utca felé).
Kérjük a lakosokat, hogy minden napszakban óvatosan, figyelmesen közlekedjenek!

ÚTLEZÁRÁS augusztus 31-éről szeptember 1-jére virradó éjszaka a vasútállomásra vezető 62114. jelű úton!
A felüljáró-pillérek elhelyezése miatt teljes útlezárásra kell számítani augusztus 31-éről szeptember 1-jére virradó éjjel kb. 22 órától hajnali 4 óráig. A biztonságos közlekedés és minél hatékonyabb munkavégzés érdekében kérünk mindenkit, hogy ebben az időszakban másik útvonalon közelítsék meg a vasútállomást és a települést.

Megértésüket és türelmüket köszönjük!

Egriné Ambrus Andrea
polgármester