HATARTALANUL! Szabadegyháza
Lakossági vízmérő-leolvasás és karbantartási munkálatok Szabadegyházán

A Fejérvíz Zrt. tájékoztatja felhasználóit, hogy Szabadegyházán
2017. március 27. és április 7. között
lakossági vízmérő-leolvasást végez.
Kérjük, hogy a tényleges fogyasztás számlázása érdekében biztosítsák a vízmérőórák szabaddá tételét, s így azok leolvashatóságát, mert ez teszi lehetővé a lakások fogyasztásának korrekt vízdíj-elszámolását.


A Fejérvíz Zrt. tájékoztatja felhasználóit, hogy Szabadegyházán
2017. április 5-én és 6-án
medencemosást és glóbuszmosást végez, mindkét napon 9-14 óra között.
Átmeneti vízhiány, vízzavarosodás várható.
Kérjük, hogy a kellemetlenségekre készüljenek fel, gondoskodjanak háztartásukhoz elegendő vízmennyiség vételéről. A munkák befejezésével a kifolyókból rövid ideig nem a megszokott tisztaságú víz folyik, vas- és mangánoxidot tartalmaz. Javasoljuk, hogy mosásra csak ülepítés után használják a vizet, nehogy ruháik elszennyeződjenek. A víz ülepítés után felhasználható, iható, észlelhető tisztult állapot rövid időn belül kialakul.
Az okozott kellemetlenségekért megértő türelmüket köszönjük.

Fejérvíz Zrt.